+420 583 248 331
Objednávka receptů

Aktuality v souvislosti s COVID-19

Vážení spoluobčané, v souvislosti s aktuální situací v České republice musíme změnit chod ordinace. Veškeré naše kroky jsou vedené maximální snahou o zajištění Vaší bezpečnosti. Nikdy jsme nikdo z nás v takové situaci nebyli, opravdu opatření musíme dodžovat všichni.

Přistupujeme k následujícím opatřením:

  • ordinační doba pro akutní pacienty bude 2 hodny denně, v žádném případě se nechoďte nikdo  "na něco jenom zeptat", nechoďte pro recepty na chronickou medikaci, probrat již vedenou pracovní neschopnost, pacient bez akutních problémů nebude vpuštěn do ordinace!!
  • následující 2 hodiny bude personál na telefonu řešit Vaše potřeby, nikdo nebude vpuštěn do ordinace, ani pacient s akutním problémem!!
  • plánovaní pacienti se všichni zruší - v případě pracovní neschopnosti potvrzení o trvání nebo  eventuální ukončení provedeme elektronicky na základě telefonátu s Vámi
  • nebudou se konat žádné preventivní prohlídky, pracovně-lékařské podmínky, vyšetření pro potvrzení pro řidičský průkaz
  • pokud potřebujete výpis z dokumentace - buď zavolejte, nebo dejte žádost do schránky, výpis Vám bude zaslán poštou, i se stvrzenkou, peníze nám přinesete až bude zrušen nouzový stav v České republice
  • pokud potřebujete prodloužit potvrzení na řidičský průkaz, předchozí platné potvrzení okopírujte a vložte do schránky, na Vaši adresu Vám pošleme nové s dobou trvání měsíc od vystavení, nebudeme účtovat žádný poplatek, ten uhradíte až při vystavení potvrzení na 2 roky (pokud by nouzový stav přetrvával déle, každý měsíc Vám po Vašem požádání pošleme vždy potvrzení na měsíc)
  • v čekárně od sebe dodržujte odstup 2 metry!!
  • máte-li podezření na onemocnění způsobené Covid-19 v žádném případě nechoďte do ordinace, zavolejte, postup probereme telefonicky!!
  • recepty na chronickou medikaci řešte buď telefonicky nebo žádostí na našich stránkách, pokud toto nejste schopni zvádnout, požádejte někoho ze svých blízkých, nejohroženější skupinou s největší úmrtností jsou pacienti na 65 let!!!
  • v ordinaci bude záznamník, můžete své požadavky zanechat i na záznamníku, budeme Vás následně kontaktovat, nezapomeňte uvést Vaše jméno a Vaše telefonní číslo (pokud je nemáme u Vašeho jména uložené)

Chceme pro Vás zajistit maximální možnou péči, aby Vás nouzový stav omezil pokud možno co nejméně, doufáme, že naše opatření pochopíte. Pokud by personál ordinace onemocněl, nebo na nás byla uvalena karanténa, muse-li bychom úplně zavřít ordinaci, nemohli by jsme se potom o Vás starat, čemuž se jednoznačně chceme vyhnout. 

Děkujeme za pochopení, čeká nás všechny velice těžká zkouška a těžké období, doufám, že to společně při respektování nekompromisních pravidel (která jsou ale vedena maximální snahou ochránit Vaše zdraví) zvládneme. Jakmile to bude možné, vrátíme provoz do normálního režimu.